UUS HOIAK ELULE KEILA LINNAS


Tere tulemast Päikeseelamusse, ainulaadsesse A-energiaklassi kortermajja Keila linna südames, mis on tegelikult liginullenergiahoone.


Rohkem infot:
Sertifikaat: Energiamärgise teatis
A-energiaklass: http://www.tja.ee/hoonete-energiaklassid
Liginullenergiahoone: http://www.energiatalgud.ee
Päikeseelamu on uus ja isikupärane neljakorruseline kortermaja, mille muudavad eriliseks ehitamisel kasutatavad energeetilised lahendused ja energiasäästlikud uuendused. Sobilik kodu teadlikule inimesele või perele, kes otsib uut elukohta pikkadeks aastateks.
Uues, Mäe tn 3 (Piiri tn 5a) elamuarenduses on kokku 26 valgusküllast, kaasaegse viimistluse ja tehniliste lahendustega kodu - 10 ühetoalist, 4 kahetoalist, 6 kolmetoalist ja 6 neljatoalist korterit. Korterite juurde kuuluvad rõdu või prantsuse rõdu, -1. korrusel paiknev ruumikad panipaigad ja parkimiskohad sisehoovis.
Märksõnadeks on hästi soojustatud seinad, kolmekordsed pakettaknad ja rõduuksed, päikeseenergia, vertikaalsete maasoojuspumpade kasutamine, soojustagastusega ventilatsiooni, majast väljuva heitvee soojuse kasutamine.

ÕUEALA -
PARKLA


Maja ümbritseb privaatne Keilale iseloomulik maitsekalt haljastatud sisehoov. Krundil asub parkimiseks mõeldud plats.INSPIRATSIOON PÄIKESEST


Päikeseelamu pole oma nime saanud mitte niisama - tegemist on uusarendusega, mille energia toodab 100%-liselt päike.


Hoonet ilmestavad maja katusel asetsevad 250 päikesepaneeli, andes võimaluse vähendada kulusid ja saavutada sõltumatuse energiahindade kõikumisest.
Päikeseelamu keskmise suurusega korteri aastane energiakulu (elekter, küte, soe vesi) on umbes sama suur, kui C või D energiamärgisega majade korteri igakuine energiakulu. See tähendab samade tarbimisharjumuste puhul kordades väiksemaid kulusid ja te võite lubada endale suuremat ning kallimat korterit, kui tavamajas.

SÕBRALIK KOGUKOND –
IGA SOOV KÄEULATUSES


2018. aasta sügisel Keilasse valminud Päikeseelamu asub ideaalselt linna sisekvartalis.Mäe 3 (Piiri 5a) naabrus on tulvil häid poodlemisvõimalusi, hõrke maitseid ja toredaid inimesi. Läheduses asuvad nii koolid (ka muusikakool) kui lasteaiad, raamatukogu, kauplused, ühistranspordi peatused, tervisekeskus (varustatud päikesepaneelidega), pargid ja terviserajad – kõik vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel.


32 min Tallinna kesklinn autoga (Viru Väljak 26,5 km)
7 min Niitvälja Golf autoga (7,5 km)
20 min Paldiski Lõunasadam autoga (22,8 km)
18 min Laulasmaa spaahotell autoga (15 km)
10 min Keila rongijaam jalgsi (800 m)
11 min Keila bussijaam jalgsi (900 m)
6 min Keila Kool jalgsi (500 m)
4 min lähim bussipeatus jalgsi (400 m)
2 min Keila Selver (apteek, kiirtoit, jm.) jalgsi (200 m)


HINNATUD ELUKESKKOND


Lopsaka loodusega pargid, haljasalad ja muinasjutulised männimetsad teevad Keilast linna, mille keskkond inspireerib liikuma ja sporti harrastama. Koolimaja ja lauluväljaku vahelisele alale rajati kaasaegne staadion.


Keila terviseradadele viib Sind kergliiklustee otse Piiri 5a maja eest! Seal saab tegeleda erinevate spordialadega, kuna on rulluisu ja -suusarajad, jooksurajad, seikluspark lastele, kaks täismõõdus jalgpalliväljakut, BMX jalgrattarada ja ka Keila disc golfi park, (Keilas on 24 korviga harrastajate asetus ja 18 korviga pro asetusega park. Lisaks sellele on talvine 12 korviga park eraldi), ning sealt saavad alguse Mudaaugu matkarajad.
Lisaks, vaid 7 minutilise autosõidu kaugusel asub üks Eesti parimaid golfikeskusi. Keila valla piiridesse jäävad mitmed tuntud mõisad, joad ja maastikukaitsealad, puhke- ja rannaalad.